Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

 • Pas BRP Deluxe Tie Down Buckle

  150,00

  -Zaprojektowany specjalnie do przypinania jednostki pływającej do przyczepy. -Niestandardowy system 4 haczyków jest idealny do szybkiego montażu / zdejmowania bez oddzielania paska od zapadki. -Regulacja za pomocą zapadki Deluxe. -2,5 cm pasek poliestrowy marki Sea-Doo posiada powlekane haczyki. -Sprzedawane pojedynczo (1szt.).

 • Pasy BRP Bolt-On Retractable Ratcheting Tie-Downs

  185,00

  -Idealny do transportu pojazdów do sportów motorowych lub zabezpieczania ładunków. -Łatwy montaż: przykręcany do dowolnej płaskiej powierzchni (np. skrzynia ciężarówki lub rama). -Pas mocujący o wymiarach 2,5 cm x 1,8 m z wytrzymałymi szwami, zapewniający wytrzymałość roboczą 226 kg i wytrzymałość na zerwanie 680 kg. -Przycisk automatycznie rozluźnia, zwija i przechowuje pasek, podczas gdy mechanizm…

 • Pasy BRP Deluxe Tie Down Buckle

  125,00

  -Zaprojektowany specjalnie do przypinania jednostki pływającej do przyczepy. -Niestandardowy system 4 haczyków jest idealny do szybkiego montażu / zdejmowania bez oddzielania paska od zapadki. -Regulacja za pomocą zapadki Deluxe. -2,5 cm pasek poliestrowy marki Sea-Doo posiada powlekane haczyki. -Sprzedawane indywidualnie.

 • Pasy BRP Ratchet Tie-Downs

  130,00

  -Bezpieczne obciążenie robocze 181kg. -Pas o wymiarach 2,5 cm x 3 m z logo Sea-Doo, Ski-Doo i Can-Am. -Grzechotka Deluxe z gumową rączką. -Powlekane haczyki w kształcie litery S. -2szt.  

 • Pasy BRP Ratchet Tie-Downs

  105,00

  -Bezpieczne obciążenie robocze 181kg. -Pas o wymiarach 2,5cm x 3m z logo Sea-Doo, Ski-Doo i Can-Am. -Grzechotka Deluxe z gumową rączką. -Powlekane haczyki.